Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIK CONSTRUCT TEAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare49684327 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/341/2024
EUIDROONRC.J24/341/2024
Data înființării29.02.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaLunca La Tisa nr. 139, Lunca La Tisa, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
68.459
Profit (Lei)
227
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.459 | 227 | 19 | 55.916 | 0 | 28.785 | -27.131 | 1 |
| 2024 | 17.572 | -27.558 | -2.297 | 32.906 | 0 | 5.548 | -27.358 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.84%
Lichiditate curentă
0.51
Viteza rotație active
2.38
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.84%
Profit net per salariat
227 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.33% | -156.83% |
| Marjă profit brut | 1.33% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.84% | 100% |
| Profit net per salariat | 227 Lei | -27.558 Lei |
Viteza rotație active
2.38
Viteza rotație stocuri
5.46
Durata medie încasare creanțe
23.99 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.38 | 3.17 |
| Viteza rotație stocuri | 5.46 | 4.52 |
| Durata medie încasare creanțe | 23.99 zile | 4.15 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.459 Lei | 17.572 Lei |
Lichiditate curentă
0.51
Lichiditate imediată
0.29
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.51 | 0.17 |
| Lichiditate imediată | 0.29 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro