Companie
Detalii identificare
Nume firmăHERA HOME S.R.L.
Cod unic de înregistrare49713287 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000835222
EUIDROONRC.J2024000835222
Data înființării06.03.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaVoineşti nr. 62, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
63.065
Profit (Lei)
957
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.065 | 957 | 80 | 50.572 | 0 | 51.729 | 1.157 | 1 |
Marja profit net
1.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82.71%
Lichiditate curentă
1.02
Viteza rotație active
1.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82.71%
Profit net per salariat
957 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 1.52% |
| Marjă profit brut | 2.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 82.71% |
| Profit net per salariat | 957 Lei |
Viteza rotație active
1.22
Viteza rotație stocuri
52.69
Durata medie încasare creanțe
235.52 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.22 |
| Viteza rotație stocuri | 52.69 |
| Durata medie încasare creanțe | 235.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 63.065 Lei |
Lichiditate curentă
1.02
Lichiditate imediată
1
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.02 |
| Lichiditate imediată | 1 |
| Pondere active imobilizate | 0% |
| Pondere active circulante | 100% |
©Firme.ro