Companie
Detalii identificare
Nume firmăSALON VIAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare49799416 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024001150357
EUIDROONRC.J2024001150357
Data înființării20.03.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaGiuseppe Verdi nr. 10/A, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
139.520
Profit (Lei)
2.783
Număr angajați
2
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.520 | 2.783 | 232 | 8.973 | 0 | 6.874 | -2.099 | 2 |
| 2024 | 105.988 | -5.082 | -424 | 8.906 | 0 | 4.024 | -4.882 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-132.59%
Lichiditate curentă
0.77
Viteza rotație active
20.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-132.59%
Profit net per salariat
1.392 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.99% | -4.79% |
| Marjă profit brut | 3% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -132.59% | 100% |
| Profit net per salariat | 1.392 Lei | -2.541 Lei |
Viteza rotație active
20.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 20.3 | 26.34 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 69.760 Lei | 52.994 Lei |
Lichiditate curentă
0.77
Lichiditate imediată
0.77
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.77 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 0.77 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro