Companie

Detalii identificare

Nume firmăTHE JUNGLE CAFE S.R.L.
Cod unic de înregistrare49799599 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024005990409
EUIDROONRC.J2024005990409
Data înființării20.03.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
, 
8552
Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice etc.)
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 5, Str Sold. Mihail Ilie, nr.6, bl.m123C, Sc.1, Et.5, ap.32
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
8.939
Profit (Lei)
-92.345
Număr angajați
0
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20258.939-92.345-7.695159.49014.97552.370-92.1450

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1033.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
0.13

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1033.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-1033.06%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
0.23
Durata medie încasare creanțe
398.2 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.13
Viteza rotație stocuri0.23
Durata medie încasare creanțe398.2 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
22.24%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.33
Lichiditate imediată0.08
Pondere active imobilizate22.24%
Pondere active circulante77.76%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente