Companie

Detalii identificare

Nume firmăCONSTRUIM ŞI ÎNGRIJIM S.R.L.
Cod unic de înregistrare49815317 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000495044
EUIDROONRC.J2024000495044
Data înființării22.03.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4120
info-icon
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier

Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,

diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,

4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,

711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,

711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Informații de contact

AdresaPoiana nr. 31B, Poiana, Bacău
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
29.401
Profit (Lei)
481
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202429.4014814034.2037.72327.1616811

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
1.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.63%
Lichiditate curentă
0.79
Viteza rotație active
0.84

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
1.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.63%
Profit net per salariat
481 Lei
Indicator2024
Marjă profit net1.64%
Marjă profit brut1.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)70.63%
Profit net per salariat481 Lei
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
2.4
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2024
Viteza rotație active0.84
Viteza rotație stocuri2.4
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat29.401 Lei
Lichiditate curentă
0.79
Lichiditate imediată
0.44
Pondere active imobilizate
22.14%
Indicator2024
Lichiditate curentă0.79
Lichiditate imediată0.44
Pondere active imobilizate22.14%
Pondere active circulante77.86%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente