Companie
Detalii identificare
Nume firmăMACA EVENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49819807 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024006276407
EUIDROONRC.J2024006276407
Data înființării25.03.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
AdresaGheorghe Şincai nr. 15, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.344.458
Profit (Lei)
215.562
Număr angajați
3
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.344.458 | 215.562 | 17.964 | 518.581 | 250.332 | 483.744 | 215.762 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
1.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
71.854 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 16.03% |
| Marjă profit brut | 19.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.91% |
| Profit net per salariat | 71.854 Lei |
Viteza rotație active
1.83
Viteza rotație stocuri
262.03
Durata medie încasare creanțe
50.5 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.83 |
| Viteza rotație stocuri | 262.03 |
| Durata medie încasare creanțe | 50.5 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 448.153 Lei |
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.92
Pondere active imobilizate
34.1%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.93 |
| Lichiditate imediată | 0.92 |
| Pondere active imobilizate | 34.1% |
| Pondere active circulante | 65.9% |
©Firme.ro