Companie
Detalii identificare
Nume firmăTAM TAM EVENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare49860539 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024002463232
EUIDROONRC.J2024002463232
Data înființării29.03.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9039
Clasa CAEN 9039 cuprinde activități suport pentru creație și interpretare artistică, care nu sunt incluse în alte categorii. Aici se regăsesc diverse servicii și activități care susțin procesul de creație artistică, precum organizarea de evenimente culturale, managementul artiștilor sau consultanța în domeniul artistic.
Industrie
A
Sector90
Obiect activitateAlte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Informații de contact
AdresaUnirii nr. 301B, Corbeanca, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
69.326
Profit (Lei)
26.371
Număr angajați
0
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.326 | 26.371 | 2.198 | 71.625 | 56.546 | 39.822 | 26.571 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
38.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.25%
Lichiditate curentă
0.56
Viteza rotație active
0.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
38.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.25%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 38.04% |
| Marjă profit brut | 46.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.25% |
| Profit net per salariat | n/a |
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
11554.33
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 0.72 |
| Viteza rotație stocuri | 11554.33 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a |
Lichiditate curentă
0.56
Lichiditate imediată
0.56
Pondere active imobilizate
58.68%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.56 |
| Lichiditate imediată | 0.56 |
| Pondere active imobilizate | 58.68% |
| Pondere active circulante | 41.32% |
©Firme.ro