Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOP IMOBIL PROPERTY S.R.L.
Cod unic de înregistrare49972656 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024001447222
EUIDROONRC.J2024001447222
Data înființării19.04.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaNicolae Iorga nr. 61, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
274.337
Profit (Lei)
103.999
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 274.337 | 103.999 | 8.667 | 21.479 | 0 | 125.678 | 104.199 | 1 |
Marja profit net
37.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.81%
Lichiditate curentă
5.85
Viteza rotație active
2.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.81%
Profit net per salariat
103.999 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 37.91% |
| Marjă profit brut | 38.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.81% |
| Profit net per salariat | 103.999 Lei |
Viteza rotație active
2.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
117.27 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 2.18 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 117.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 274.337 Lei |
Lichiditate curentă
5.85
Lichiditate imediată
5.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.85 |
| Lichiditate imediată | 5.85 |
| Pondere active imobilizate | 0% |
| Pondere active circulante | 100% |
©Firme.ro