Companie

Detalii identificare

Nume firmăVSTEPHANFITNESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare50073459 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/237/2024
EUIDROONRC.J19/237/2024
Data înființării14.05.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN
8551
info-icon
Aceasta include furnizarea de învăţământ în activităţi sportive pentru grupuri sau persoane prin intermediul taberelor sau şcolilor. Sunt incluse de asemenea taberele de pregătire sportivă, serale şi de zi. Nu include şcoli, colegii şi universităţi. Pregătirea poate fi asigurată în diverse amplasamente, cum sunt facilităţi ale unităţii sau facilităţi de instruire ale clientului, instituţii de învăţământ sau prin alte mijloace. Pregătirea oferită în această clasă este organizată formal. Această clasă include:
-pregătire sportivă (baseball, basket, cricket, fotbal etc.) -tabere, pregătire sportivă -pregătirea gimnaştilor -pregătirea pentru călărie, academii sau şcoli de echitaţie -pregătirea în domeniul nataţiei -pregătirea de instructori sportivi profesionişti , antrenori de sport -pregătirea în arte marţiale -pregătirea în domeniul jocurilor de cărţi (cum ar fi bridge) -pregătirea în domeniul yoga Această clasă exclude: -învăţământul în domeniul cultural,

8552
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateinvatamant in domeniul sportiv si recreational

Informații de contact

AdresaSălciei nr. 7, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
373.268
Profit (Lei)
122.523
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025373.268122.52310.210112.76972.087163.481122.7991
2024252.886149.23112.436129.90523.322256.014149.4311

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
32.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Lichiditate curentă
1.45
Viteza rotație active
1.58

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
32.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Profit net per salariat
122.523 Lei
Indicator20252024
Marjă profit net32.82%59.01%
Marjă profit brut33.84%60.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.78%99.87%
Profit net per salariat122.523 Lei149.231 Lei
Viteza rotație active
1.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
105.06 zile
Indicator20252024
Viteza rotație active1.580.91
Viteza rotație stocuri00
Durata medie încasare creanțe105.06 zile215.61 zile
Cifra de afaceri per salariat373.268 Lei252.886 Lei
Lichiditate curentă
1.45
Lichiditate imediată
1.45
Pondere active imobilizate
30.6%
Indicator20252024
Lichiditate curentă1.451.97
Lichiditate imediată1.451.97
Pondere active imobilizate30.6%8.35%
Pondere active circulante69.4%91.65%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente