Companie
Detalii identificare
Nume firmăINVESTMENT ACCOUNTANT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50093154 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/1606/2024
EUIDROONRC.J13/1606/2024
Data înființării16.05.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaPoet Panait Cerna nr. 23, Cernavodă, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
235.250
Profit (Lei)
97.876
Număr angajați
0
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235.250 | 97.876 | 8.156 | 25.835 | 3.672 | 141.906 | 119.743 | 0 |
| 2024 | 34.550 | 21.667 | 1.806 | 10.527 | 110 | 32.284 | 21.867 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
41.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.74%
Lichiditate curentă
5.49
Viteza rotație active
1.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
41.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.74%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 41.61% | 62.71% |
| Marjă profit brut | 47.62% | 73.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 81.74% | 99.09% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
189.28 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.62 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 189.28 zile | 0.03 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.49
Lichiditate imediată
5.49
Pondere active imobilizate
2.52%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.49 | 3.07 |
| Lichiditate imediată | 5.49 | 3.07 |
| Pondere active imobilizate | 2.52% | 0.34% |
| Pondere active circulante | 97.48% | 99.66% |
©Firme.ro