Companie
Detalii identificare
Nume firmăTAGAINDUSTRY S.R.L.
Cod unic de înregistrare50104164 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024001731228
EUIDROONRC.J2024001731228
Data înființării20.05.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaGrigore Ureche nr. 3, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
195.229
Profit (Lei)
120.030
Număr angajați
2
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 195.229 | 120.030 | 10.003 | 6.362 | 21.500 | 105.092 | 120.230 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
61.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Lichiditate curentă
16.52
Viteza rotație active
1.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
61.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Profit net per salariat
60.015 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 61.48% |
| Marjă profit brut | 62.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.83% |
| Profit net per salariat | 60.015 Lei |
Viteza rotație active
1.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
195.79 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.54 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 195.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 97.615 Lei |
Lichiditate curentă
16.52
Lichiditate imediată
16.52
Pondere active imobilizate
16.98%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 16.52 |
| Lichiditate imediată | 16.52 |
| Pondere active imobilizate | 16.98% |
| Pondere active circulante | 83.02% |
©Firme.ro