Companie
Detalii identificare
Nume firmăBELET CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50113936 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/3690/2024
EUIDROONRC.J23/3690/2024
Data înființării21.05.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDiamantului nr. 92-94A, Oraş Bragadiru, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
385.419
Profit (Lei)
228.813
Număr angajați
2
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385.419 | 228.813 | 19.068 | 20.309 | 3.080 | 318.433 | 301.204 | 2 |
| 2024 | 253.946 | 132.191 | 11.016 | 8.367 | 0 | 140.758 | 132.391 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.97%
Lichiditate curentă
15.68
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.97%
Profit net per salariat
114.407 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.37% | 52.05% |
| Marjă profit brut | 60.9% | 53.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 75.97% | 99.85% |
| Profit net per salariat | 114.407 Lei | 66.096 Lei |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
274.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 1.8 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 274.9 zile | 165.29 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 192.710 Lei | 126.973 Lei |
Lichiditate curentă
15.68
Lichiditate imediată
15.68
Pondere active imobilizate
0.96%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 15.68 | 16.82 |
| Lichiditate imediată | 15.68 | 16.82 |
| Pondere active imobilizate | 0.96% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.04% | 100% |
©Firme.ro