Companie
Detalii identificare
Nume firmăELSAF54 S.R.L.
Cod unic de înregistrare50116274 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/802/2024
EUIDROONRC.J26/802/2024
Data înființării22.05.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6209
Această clasă include alte activităţi privind tehnologia informaţiei şi activităţi anexe care nu sunt clasificate în altă parte, cum ar fi: -servicii de recuperare a informaţiilor din calculatoare în caz de dezastru -instalarea calculatoarelor personale -servicii de instalare a software Această clasă exclude: -instalarea calculatoarelor de mare viteză şi capacitate de stocare (mainframe) şi a echipamentelor similare,
3320 -programe pentru calculator,
6201 -consultanţă privind calculatoarele,
6202 -activităţi de management a mijloacelor de calcul,
6203 -prelucrarea datelor şi administrarea paginilor web,
6311
3320 -programe pentru calculator,
6201 -consultanţă privind calculatoarele,
6202 -activităţi de management a mijloacelor de calcul,
6203 -prelucrarea datelor şi administrarea paginilor web,
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateAlte activitati de servicii privind tehnologia informatiei
Informații de contact
Adresa22 Decembrie 1989 nr. 31, Târgu Mureş, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
177.094
Profit (Lei)
94.086
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177.094 | 94.086 | 7.841 | 7.313 | 0 | 101.813 | 94.500 | 1 |
| 2024 | 97.810 | 60.866 | 5.072 | 7.716 | 0 | 68.782 | 61.066 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Lichiditate curentă
13.92
Viteza rotație active
1.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Profit net per salariat
94.086 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.13% | 62.23% |
| Marjă profit brut | 55.68% | 65.16% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.56% | 99.67% |
| Profit net per salariat | 94.086 Lei | 60.866 Lei |
Viteza rotație active
1.74
Viteza rotație stocuri
16.79
Durata medie încasare creanțe
34.36 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.74 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 16.79 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 34.36 zile | 131.78 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 177.094 Lei | 97.810 Lei |
Lichiditate curentă
13.92
Lichiditate imediată
12.48
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.92 | 8.91 |
| Lichiditate imediată | 12.48 | 8.91 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro