Companie
Detalii identificare
Nume firmăINFRAWISE SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50128082 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10350/2024
EUIDROONRC.J40/10350/2024
Data înființării23.05.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
AdresaOdei nr. 162, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.226.193
Profit (Lei)
1.010.385
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.226.193 | 1.010.385 | 84.199 | 226.312 | 217.782 | 536.557 | 1.010.699 | 1 |
| 2024 | 525.664 | 459.819 | 38.318 | 355.357 | 286.481 | 528.695 | 459.819 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
82.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.97%
Lichiditate curentă
2.37
Viteza rotație active
1.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
82.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.97%
Profit net per salariat
1.010.385 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 82.4% | 87.47% |
| Marjă profit brut | 84.9% | 89.47% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.97% | 100% |
| Profit net per salariat | 1.010.385 Lei | 459.819 Lei |
Viteza rotație active
1.63
Viteza rotație stocuri
318.49
Durata medie încasare creanțe
131.18 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.63 | 0.64 |
| Viteza rotație stocuri | 318.49 | 121.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 131.18 zile | 164.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.226.193 Lei | 525.664 Lei |
Lichiditate curentă
2.37
Lichiditate imediată
2.35
Pondere active imobilizate
28.87%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.37 | 1.49 |
| Lichiditate imediată | 2.35 | 1.48 |
| Pondere active imobilizate | 28.87% | 35.14% |
| Pondere active circulante | 71.13% | 64.86% |
©Firme.ro