Companie
Detalii identificare
Nume firmăNC CONSTRUCTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare50195367 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/1058/2024
EUIDROONRC.J33/1058/2024
Data înființării06.06.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPetru Rareş nr. 12, Slătioara, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
156.930
Profit (Lei)
61.041
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 156.930 | 61.041 | 5.087 | 9.106 | 150 | 70.197 | 61.241 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
38.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.67%
Lichiditate curentă
7.71
Viteza rotație active
2.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
38.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.67%
Profit net per salariat
61.041 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 38.9% |
| Marjă profit brut | 39.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.67% |
| Profit net per salariat | 61.041 Lei |
Viteza rotație active
2.23
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
64.34 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 2.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 64.34 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 156.930 Lei |
Lichiditate curentă
7.71
Lichiditate imediată
7.71
Pondere active imobilizate
0.21%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.71 |
| Lichiditate imediată | 7.71 |
| Pondere active imobilizate | 0.21% |
| Pondere active circulante | 99.79% |
©Firme.ro