Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIPER CYB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50229770 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2775/2024
EUIDROONRC.J12/2775/2024
Data înființării13.06.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
AdresaBorhanciului nr. 39B, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
485.071
Profit (Lei)
284.837
Număr angajați
5
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 485.071 | 284.837 | 23.736 | 56.438 | 11.239 | 328.342 | 284.837 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
5.82
Viteza rotație active
1.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
56.967 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 58.72% |
| Marjă profit brut | 60.49% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% |
| Profit net per salariat | 56.967 Lei |
Viteza rotație active
1.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
209.51 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 209.51 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 97.014 Lei |
Lichiditate curentă
5.82
Lichiditate imediată
5.82
Pondere active imobilizate
3.31%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.82 |
| Lichiditate imediată | 5.82 |
| Pondere active imobilizate | 3.31% |
| Pondere active circulante | 96.69% |
©Firme.ro