Companie
Detalii identificare
Nume firmăROTANA REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare50230154 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024002000228
EUIDROONRC.J2024002000228
Data înființării13.06.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Această clasă include de asemenea:
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații de contact
AdresaSmârdan nr. 46, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
430.383
Profit (Lei)
285.117
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 430.383 | 285.117 | 23.760 | 18.852 | 9.227 | 528.100 | 518.475 | 1 |
| 2024 | 259.584 | 233.258 | 19.438 | 25.337 | 0 | 258.695 | 233.358 | 1 |
Marja profit net
66.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54.99%
Lichiditate curentă
28.01
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54.99%
Profit net per salariat
285.117 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.25% | 89.86% |
| Marjă profit brut | 67.85% | 90.86% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 54.99% | 99.96% |
| Profit net per salariat | 285.117 Lei | 233.258 Lei |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
425.62 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 425.62 zile | 309.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 430.383 Lei | 259.584 Lei |
Lichiditate curentă
28.01
Lichiditate imediată
28.01
Pondere active imobilizate
1.72%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 28.01 | 10.21 |
| Lichiditate imediată | 28.01 | 10.21 |
| Pondere active imobilizate | 1.72% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.28% | 100% |
©Firme.ro