Companie
Detalii identificare
Nume firmăCF BUILDING EXPERTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare50236564 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000927178
EUIDROONRC.J2024000927178
Data înființării14.06.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaPârâu Obreja nr. 26, Sat Şendreni | Comuna Şendreni, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
244.396
Profit (Lei)
131.267
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244.396 | 131.267 | 10.939 | 190.034 | 128.771 | 230.064 | 168.801 | 1 |
| 2024 | 56.478 | 37.334 | 3.111 | 4.547 | 0 | 42.081 | 37.534 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.76%
Lichiditate curentă
1.21
Viteza rotație active
0.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.76%
Profit net per salariat
131.267 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.71% | 66.1% |
| Marjă profit brut | 62.42% | 69.97% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 77.76% | 99.47% |
| Profit net per salariat | 131.267 Lei | 37.334 Lei |
Viteza rotație active
0.68
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
251.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.68 | 1.34 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 251.17 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 244.396 Lei | 56.478 Lei |
Lichiditate curentă
1.21
Lichiditate imediată
1.21
Pondere active imobilizate
35.89%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.21 | 9.25 |
| Lichiditate imediată | 1.21 | 9.25 |
| Pondere active imobilizate | 35.89% | 0% |
| Pondere active circulante | 64.11% | 100% |
©Firme.ro