Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLOMAR SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50239439 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024011963406
EUIDROONRC.J2024011963406
Data înființării17.06.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaArcadiei nr. 10G, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.944.131
Profit (Lei)
141.885
Număr angajați
0
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.944.131 | 141.885 | 11.824 | 570.658 | 505.029 | 198.278 | 142.125 | 0 |
| 2024 | 256.813 | 9.687 | 807 | 1.703.754 | 557.716 | 1.147.725 | 9.887 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Lichiditate curentă
0.35
Viteza rotație active
2.76
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.3% | 3.77% |
| Marjă profit brut | 9.27% | 4.79% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.83% | 97.98% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.76
Viteza rotație stocuri
51.17
Durata medie încasare creanțe
28.1 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.76 | 0.15 |
| Viteza rotație stocuri | 51.17 | 3.48 |
| Durata medie încasare creanțe | 28.1 zile | 66.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.35
Lichiditate imediată
0.28
Pondere active imobilizate
71.81%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.35 | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 0.28 | 0.63 |
| Pondere active imobilizate | 71.81% | 32.7% |
| Pondere active circulante | 28.19% | 67.3% |
©Firme.ro