Companie

Detalii identificare

Nume firmăDERM MED CLINIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare50256359 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000951175
EUIDROONRC.J2024000951175
Data înființării19.06.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
8621
info-icon
Activități de asistență medicală generală
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență medicală generală
CAEN secundare
8622
Activități de asistență medicală specializată
, 
8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSiderurgiştilor nr. 33, Galaţi, Galaţi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
9.506
Profit (Lei)
-65.516
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20259.506-65.516-5.460423.838269.79487.209-66.8351

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-689.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.03%
Lichiditate curentă
0.21
Viteza rotație active
0.03

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-689.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.03%
Profit net per salariat
-65.516 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-689.21%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.03%
Profit net per salariat-65.516 Lei
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0.12
Durata medie încasare creanțe
9.83 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.03
Viteza rotație stocuri0.12
Durata medie încasare creanțe9.83 zile
Cifra de afaceri per salariat9.506 Lei
Lichiditate curentă
0.21
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
75.57%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.21
Lichiditate imediată0.02
Pondere active imobilizate75.57%
Pondere active circulante24.43%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente