Companie

Detalii identificare

Nume firmăAEM A-Z BUILDING S.R.L.
Cod unic de înregistrare50287495 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/978/2024
EUIDROONRC.J2/978/2024
Data înființării27.06.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4120
info-icon
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
, 
4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
, 
4291
Construcții hidrotehnice
, 
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresa1 nr. 133, Tăgădău, Arad
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
960.076
Profit (Lei)
85.292
Număr angajați
3
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025960.07685.2927.108151.77812.918224.25285.3923

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
8.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Lichiditate curentă
1.48
Viteza rotație active
4.05

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
8.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Profit net per salariat
28.431 Lei
Indicator2025
Marjă profit net8.88%
Marjă profit brut10.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.88%
Profit net per salariat28.431 Lei
Viteza rotație active
4.05
Viteza rotație stocuri
422.2
Durata medie încasare creanțe
83.23 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.05
Viteza rotație stocuri422.2
Durata medie încasare creanțe83.23 zile
Cifra de afaceri per salariat320.025 Lei
Lichiditate curentă
1.48
Lichiditate imediată
1.46
Pondere active imobilizate
5.45%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.48
Lichiditate imediată1.46
Pondere active imobilizate5.45%
Pondere active circulante94.55%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente