Companie
Detalii identificare
Nume firmăAYLIN BOUTIQUE CAFE S.R.L.
Cod unic de înregistrare50341950 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/971/2024
EUIDROONRC.J15/971/2024
Data înființării09.07.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaNarciselor nr. 36C, Cocani, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
103.743
Profit (Lei)
26.800
Număr angajați
0
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.743 | 26.800 | 2.233 | 9.800 | 0 | 24.501 | 14.701 | 0 |
| 2024 | 16.464 | -12.299 | -1.025 | 29.135 | 0 | 17.036 | -12.099 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
25.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.5
Viteza rotație active
4.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
25.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 25.83% | -74.7% |
| Marjă profit brut | 31.27% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
4.23
Viteza rotație stocuri
36.24
Durata medie încasare creanțe
7.45 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.23 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 36.24 | 1.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.45 zile | 33.81 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.5
Lichiditate imediată
2.21
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.5 | 0.58 |
| Lichiditate imediată | 2.21 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro