Companie

Detalii identificare

Nume firmăFAST DELIVERY BY ARAMBASA S.R.L.
Cod unic de înregistrare50378763 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000689522
EUIDROONRC.J2024000689522
Data înființării17.07.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMagnoliilor nr. 264, Dealu, Giurgiu
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
181.525
Profit (Lei)
66.168
Număr angajați
0
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025181.52566.1685.5141.8077.42060.12666.1680

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
36.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
33.27
Viteza rotație active
2.69

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
36.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net36.45%
Marjă profit brut43.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
2.69
Viteza rotație stocuri
518.64
Durata medie încasare creanțe
1.1 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.69
Viteza rotație stocuri518.64
Durata medie încasare creanțe1.1 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
33.27
Lichiditate imediată
33.08
Pondere active imobilizate
10.99%
Indicator2025
Lichiditate curentă33.27
Lichiditate imediată33.08
Pondere active imobilizate10.99%
Pondere active circulante89.01%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente