Companie
Detalii identificare
Nume firmăREGLAJE PROF S.R.L.
Cod unic de înregistrare50385590 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024003270127
EUIDROONRC.J2024003270127
Data înființării17.07.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaTeodor Mihali nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
184.990
Profit (Lei)
44.530
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 184.990 | 44.530 | 3.711 | 16.307 | 0 | 61.077 | 44.770 | 1 |
| 2024 | 26.110 | 4.290 | 358 | 9.512 | 0 | 14.002 | 4.490 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
24.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Lichiditate curentă
3.75
Viteza rotație active
3.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
24.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Profit net per salariat
44.530 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 24.07% | 16.43% |
| Marjă profit brut | 31.16% | 19.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.46% | 95.55% |
| Profit net per salariat | 44.530 Lei | 4.290 Lei |
Viteza rotație active
3.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
104.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.03 | 1.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 104.94 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 184.990 Lei | 26.110 Lei |
Lichiditate curentă
3.75
Lichiditate imediată
3.75
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.75 | 1.47 |
| Lichiditate imediată | 3.75 | 1.47 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro