Companie
Detalii identificare
Nume firmăTENNIS CLUB EVA S.R.L.
Cod unic de înregistrare50387362 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/14026/2024
EUIDROONRC.J40/14026/2024
Data înființării17.07.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
9319
Această clasă include:
-activităţi ale producătorilor sau promotorilor de evenimente sportive, cu sau fără facilităţi -activităţi pe cont propriu ale sportivilor şi atleţilor, arbitrilor, membrilor din jurii, personalului ce cronometrează, etc. -activităţi ale ligilor sportive şi organismelor de reglementare -activităţi conexe promovării evenimentelor sportive -activităţi ale grajdurilor pentru cai de curse, ale adaposturilor pentru câini -gestionarea rezervaţiilor pentru pescuitul şi vânătoarea sportivă -activităţi ale ghizilor montani -activităţi suport pentru vânătoarea şi pescuitul sportiv sau recreativ Această clasă exclude: -închiriere de echipament sportiv,
7721 -activităţi ale şcolilor sportive,
8551 -activităţi ale instructorilor, profesorilor, antrenorilor sportivi,
8551 -organizarea evenimentelor sportive, în sală sau în aer liber, pentru profesionişti sau amatori, de către cluburi sportive, cu sau fără facilităţi proprii,
9311; 9312 -activităţi ale parcurilor şi plajelor,
9329
-activităţi ale producătorilor sau promotorilor de evenimente sportive, cu sau fără facilităţi -activităţi pe cont propriu ale sportivilor şi atleţilor, arbitrilor, membrilor din jurii, personalului ce cronometrează, etc. -activităţi ale ligilor sportive şi organismelor de reglementare -activităţi conexe promovării evenimentelor sportive -activităţi ale grajdurilor pentru cai de curse, ale adaposturilor pentru câini -gestionarea rezervaţiilor pentru pescuitul şi vânătoarea sportivă -activităţi ale ghizilor montani -activităţi suport pentru vânătoarea şi pescuitul sportiv sau recreativ Această clasă exclude: -închiriere de echipament sportiv,
7721 -activităţi ale şcolilor sportive,
8551 -activităţi ale instructorilor, profesorilor, antrenorilor sportivi,
8551 -organizarea evenimentelor sportive, în sală sau în aer liber, pentru profesionişti sau amatori, de către cluburi sportive, cu sau fără facilităţi proprii,
9311; 9312 -activităţi ale parcurilor şi plajelor,
9329
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateAlte activitati sportive
Informații de contact
AdresaPădurea Neagră nr. 1-17, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
191.018
Profit (Lei)
88.339
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 191.018 | 88.339 | 7.362 | 3.366 | 0 | 91.945 | 88.579 | 1 |
| 2024 | 32.682 | 7.871 | 656 | 1.858 | 0 | 9.929 | 8.071 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.73%
Lichiditate curentă
27.32
Viteza rotație active
2.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.73%
Profit net per salariat
88.339 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.25% | 24.08% |
| Marjă profit brut | 47.25% | 25.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.73% | 97.52% |
| Profit net per salariat | 88.339 Lei | 7.871 Lei |
Viteza rotație active
2.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
137.63 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.08 | 3.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 137.63 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 191.018 Lei | 32.682 Lei |
Lichiditate curentă
27.32
Lichiditate imediată
27.32
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 27.32 | 5.34 |
| Lichiditate imediată | 27.32 | 5.34 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro