Companie
Detalii identificare
Nume firmăEUROCIRCUITS S.R.L.
Cod unic de înregistrare50415454 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024015438003
EUIDROONRC.J2024015438003
Data înființării06.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaOlteniţei nr. 138, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
209.642
Profit (Lei)
149.412
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209.642 | 149.412 | 12.451 | 40.824 | 0 | 190.536 | 149.712 | 1 |
| 2024 | 101.874 | 83.800 | 6.983 | 39.378 | 433 | 122.945 | 84.000 | 1 |
Marja profit net
71.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.8%
Lichiditate curentă
4.67
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
71.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.8%
Profit net per salariat
149.412 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 71.27% | 82.26% |
| Marjă profit brut | 72.13% | 83.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.8% | 99.76% |
| Profit net per salariat | 149.412 Lei | 83.800 Lei |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
258.55 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 0.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 258.55 zile | 250.8 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 209.642 Lei | 101.874 Lei |
Lichiditate curentă
4.67
Lichiditate imediată
4.67
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.67 | 3.12 |
| Lichiditate imediată | 4.67 | 3.12 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.35% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.65% |
©Firme.ro