Companie

Detalii identificare

Nume firmăAUTO WASH NEXT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50429662 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024016055009
EUIDROONRC.J2024016055009
Data înființării12.08.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
2211
Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
, 
4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
, 
7120
Activități de testări și analize tehnice
, 
9540
Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaOlteniţei nr. 181, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
230.292
Profit (Lei)
124.418
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025230.292124.41810.36845.26873.92295.964124.6181

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
54.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Lichiditate curentă
2.12
Viteza rotație active
1.36

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
54.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Profit net per salariat
124.418 Lei
Indicator2025
Marjă profit net54.03%
Marjă profit brut64.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.84%
Profit net per salariat124.418 Lei
Viteza rotație active
1.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.36
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat230.292 Lei
Lichiditate curentă
2.12
Lichiditate imediată
2.12
Pondere active imobilizate
43.51%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.12
Lichiditate imediată2.12
Pondere active imobilizate43.51%
Pondere active circulante56.49%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente