Companie

Detalii identificare

Nume firmăABIA FOOD S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50449155 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024016927007
EUIDROONRC.J2024016927007
Data înființării20.08.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
, 
1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
, 
4723
Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4729
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaLungă nr. 22, Oraş Ghimbav, Braşov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
492.925
Profit (Lei)
57.218
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025492.92557.2184.76825.78524.52758.67657.4181

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
11.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Lichiditate curentă
2.28
Viteza rotație active
5.92

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
11.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Profit net per salariat
57.218 Lei
Indicator2025
Marjă profit net11.61%
Marjă profit brut13.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.65%
Profit net per salariat57.218 Lei
Viteza rotație active
5.92
Viteza rotație stocuri
94.43
Durata medie încasare creanțe
22.84 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.92
Viteza rotație stocuri94.43
Durata medie încasare creanțe22.84 zile
Cifra de afaceri per salariat492.925 Lei
Lichiditate curentă
2.28
Lichiditate imediată
2.07
Pondere active imobilizate
29.48%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.28
Lichiditate imediată2.07
Pondere active imobilizate29.48%
Pondere active circulante70.52%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente