Companie
Detalii identificare
Nume firmăMDM DOBCONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50465770 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024017802000
EUIDROONRC.J2024017802000
Data înființării26.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaStuparilor, Loc. Timişoara | Municipiul Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
328.835
Profit (Lei)
219.773
Număr angajați
2
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328.835 | 219.773 | 18.314 | 201.633 | 57.981 | 474.473 | 330.821 | 2 |
| 2024 | 140.845 | 110.848 | 9.237 | 176.415 | 0 | 287.463 | 111.048 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.43%
Lichiditate curentă
2.35
Viteza rotație active
0.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.43%
Profit net per salariat
109.887 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.83% | 78.7% |
| Marjă profit brut | 68.5% | 79.68% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.43% | 99.82% |
| Profit net per salariat | 109.887 Lei | 110.848 Lei |
Viteza rotație active
0.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
505.85 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.62 | 0.49 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 505.85 zile | 70.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 164.418 Lei | 140.845 Lei |
Lichiditate curentă
2.35
Lichiditate imediată
2.35
Pondere active imobilizate
10.89%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.35 | 1.63 |
| Lichiditate imediată | 2.35 | 1.63 |
| Pondere active imobilizate | 10.89% | 0% |
| Pondere active circulante | 89.11% | 100% |
©Firme.ro