Companie
Detalii identificare
Nume firmăNUCESA TRAINING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Cod unic de înregistrare50466113 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024016947009
EUIDROONRC.J2024016947009
Data înființării26.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaDrumul Mare nr. 34, Sat Căciulaţi | Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
406.035
Profit (Lei)
289.990
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 406.035 | 289.990 | 24.166 | 10.175 | 0 | 300.405 | 290.230 | 1 |
| 2024 | 278.000 | 258.946 | 21.579 | 7.542 | 0 | 266.688 | 259.146 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
71.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Lichiditate curentă
29.52
Viteza rotație active
1.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
71.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Profit net per salariat
289.990 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 71.42% | 93.15% |
| Marjă profit brut | 73.51% | 94.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.92% | 99.92% |
| Profit net per salariat | 289.990 Lei | 258.946 Lei |
Viteza rotație active
1.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
268.72 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.35 | 1.04 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 268.72 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 406.035 Lei | 278.000 Lei |
Lichiditate curentă
29.52
Lichiditate imediată
29.52
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 29.52 | 35.36 |
| Lichiditate imediată | 29.52 | 35.36 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro