Companie
Detalii identificare
Nume firmăKYDS CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Cod unic de înregistrare50469187 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024018114007
EUIDROONRC.J2024018114007
Data înființării26.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
AdresaGiuleşti nr. 406, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
263.576
Profit (Lei)
72.022
Număr angajați
8
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 263.576 | 72.022 | 6.002 | 72.719 | 6.500 | 138.441 | 72.222 | 8 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.72%
Lichiditate curentă
1.9
Viteza rotație active
1.82
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.72%
Profit net per salariat
9.003 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 27.32% |
| Marjă profit brut | 32.41% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.72% |
| Profit net per salariat | 9.003 Lei |
Viteza rotație active
1.82
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
41.93 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.82 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 41.93 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 32.947 Lei |
Lichiditate curentă
1.9
Lichiditate imediată
1.9
Pondere active imobilizate
4.48%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.9 |
| Lichiditate imediată | 1.9 |
| Pondere active imobilizate | 4.48% |
| Pondere active circulante | 95.52% |
©Firme.ro