Companie
Detalii identificare
Nume firmăNEMC FRESH CLEANING S.R.L.
Cod unic de înregistrare50474272 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024018474006
EUIDROONRC.J2024018474006
Data înființării27.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
8122
Această clasă include activităţi de: -curăţenie exterioară a clădirilor de toate tipurile, inclusiv birouri, fabrici, magazine, instituţii şi alte imobile comerciale şi profesionale precum şi clădiri rezidenţiale -activităţi specializate de curăţenie pentru clădiri cum ar fi : curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare -curăţarea maşinilor industriale -alte activităţi de curăţenie a clădirilor şi maşinilor industriale, n.c.a. Această clasă exclude: -curăţarea cu abur, sablarea şi activităţi similare, pentru exteriorul clădirilor,
4399
4399
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati specializate de curatenie
Informații de contact
AdresaCarierei nr. 5, Loc. Săcele | Municipiul Săcele, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
34.140
Profit (Lei)
10.559
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.140 | 10.559 | 880 | 10.202 | 96 | 20.865 | 10.759 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.14%
Lichiditate curentă
2.05
Viteza rotație active
1.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.14%
Profit net per salariat
10.559 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 30.93% |
| Marjă profit brut | 31.93% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.14% |
| Profit net per salariat | 10.559 Lei |
Viteza rotație active
1.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
200.64 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 200.64 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 34.140 Lei |
Lichiditate curentă
2.05
Lichiditate imediată
2.05
Pondere active imobilizate
0.46%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.05 |
| Lichiditate imediată | 2.05 |
| Pondere active imobilizate | 0.46% |
| Pondere active circulante | 99.54% |
©Firme.ro