Companie
Detalii identificare
Nume firmăCREȚU INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50479466 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024018735006
EUIDROONRC.J2024018735006
Data înființării28.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVornicul Boldur nr. 30A, Loc. Ploieşti | Municipiul Ploieşti, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
157.050
Profit (Lei)
13.744
Număr angajați
2
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157.050 | 13.744 | 1.145 | 7.128 | 0 | 26.413 | 19.285 | 2 |
| 2024 | 24.300 | 5.341 | 445 | 5.358 | 0 | 10.899 | 5.541 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71.27%
Lichiditate curentă
3.71
Viteza rotație active
5.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71.27%
Profit net per salariat
6.872 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.75% | 21.98% |
| Marjă profit brut | 9.6% | 22.96% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 71.27% | 96.39% |
| Profit net per salariat | 6.872 Lei | 5.341 Lei |
Viteza rotație active
5.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.95 | 2.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 14.3 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 78.525 Lei | 24.300 Lei |
Lichiditate curentă
3.71
Lichiditate imediată
3.71
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.71 | 2.03 |
| Lichiditate imediată | 3.71 | 2.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro