Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAVOS TECHNOLOGIES S.R.L.
Cod unic de înregistrare50480681 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024018787003
EUIDROONRC.J2024018787003
Data înființării28.08.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6210
Clasa CAEN 6210 se refera la activitatile de transporturi aeriene dupa grafic, care includ operatiuni de zbor planificate si regulate. Acest tip de servicii sunt incadrate in sectiunea A - Transporturi si depozitare, diviziunea 62 - Transporturi aeriene si spatial, grupa 621 - Transporturi aeriene.
Industrie
A
Sector62
Obiect activitateTransporturi aeriene dupa grafic
Informații de contact
AdresaSg. Constantin Moise nr. 5D, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
247.807
Profit (Lei)
77.780
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247.807 | 77.780 | 6.482 | 252.815 | 257.917 | 72.918 | 78.020 | 1 |
| 2024 | 60.000 | 39.575 | 3.298 | 44.178 | 4.744 | 79.209 | 39.775 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
31.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.69%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
0.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
31.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.69%
Profit net per salariat
77.780 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 31.39% | 65.96% |
| Marjă profit brut | 32.39% | 67.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.69% | 99.5% |
| Profit net per salariat | 77.780 Lei | 39.575 Lei |
Viteza rotație active
0.75
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
101.4 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.75 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 101.4 zile | 233.51 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 247.807 Lei | 60.000 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.29
Pondere active imobilizate
77.96%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 1.79 |
| Lichiditate imediată | 0.29 | 1.79 |
| Pondere active imobilizate | 77.96% | 5.65% |
| Pondere active circulante | 22.04% | 94.35% |
©Firme.ro