Companie
Detalii identificare
Nume firmăRADU-NEGICA SNC
Cod unic de înregistrare5049412 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1993004229351
EUIDROONRC.J1993004229351
Data înființării05.01.1994 - 32 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Calea Lui Traian nr. 2/A, Sânnicolau Mare, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
41.281
Profit (Lei)
2.416
Număr angajați
1
Vechime
32 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.281 | 2.416 | 201 | 24.937 | 0 | 9.674 | -15.263 | 1 |
| 2024 | 33.250 | -2.417 | -201 | 20.745 | 0 | 3.067 | -17.678 | 1 |
| 2023 | 45.223 | 2.459 | 205 | 25.146 | 0 | 9.885 | -15.261 | 1 |
| 2022 | 24.025 | 0 | 0 | 29.362 | 0 | 11.642 | -17.720 | 1 |
| 2021 | 23.055 | 4.057 | 338 | 22.169 | 0 | 11.123 | -11.046 | 1 |
| 2020 | 24.770 | 0 | 0 | 20.615 | 0 | 5.512 | -15.103 | 1 |
| 2019 | 36.450 | 0 | 0 | 13.393 | 0 | 4.686 | -8.707 | 1 |
| 2018 | 31.435 | 0 | 0 | 12.605 | 0 | 5.289 | -7.316 | 1 |
| 2017 | 32.246 | 0 | 0 | 6.818 | 0 | 143 | -6.675 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-15.83%
Lichiditate curentă
0.39
Viteza rotație active
4.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-15.83%
Profit net per salariat
2.416 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.85% | -7.27% | 5.44% | 0% | 17.6% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 5.85% | 0% | 6.58% | 0% | 20.6% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -15.83% | 13.67% | -16.11% | 0% | -36.73% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.416 Lei | -2.417 Lei | 2.459 Lei | 0 Lei | 4.057 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.27 | 10.84 | 4.57 | 2.06 | 2.07 | 4.49 | 7.78 | 5.94 | 225.5 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28.58 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 44.16 zile | 83.12 zile | 86.62 zile | 80.62 zile | 41.9 zile | 48.58 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 41.281 Lei | 33.250 Lei | 45.223 Lei | 24.025 Lei | 23.055 Lei | 24.770 Lei | 36.450 Lei | 31.435 Lei | 32.246 Lei |
Lichiditate curentă
0.39
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.39 | 0.15 | 0.39 | 0.4 | 0.5 | 0.27 | 0.35 | 0.42 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.39 | 0.15 | 0.39 | 0.4 | 0.5 | 0.27 | 0.35 | 0.33 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro