Companie
Detalii identificare
Nume firmăFCG METAL CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50509168 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024020067007
EUIDROONRC.J2024020067007
Data înființării05.09.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
2511
Această clasă include:
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,
2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,
2599 -fabricarea secţiunilor de nave,
3011
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,
2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,
2599 -fabricarea secţiunilor de nave,
3011
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateFabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 17-19, Sat Vladimirescu | Comuna Vladimirescu, Arad
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
16.305
Profit (Lei)
5.572
Număr angajați
0
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.305 | 5.572 | 464 | 4.254 | 203 | 9.823 | 5.772 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
34.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.53%
Lichiditate curentă
2.31
Viteza rotație active
1.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
34.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.53%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 34.17% |
| Marjă profit brut | 41.97% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.53% |
| Profit net per salariat | n/a |
Viteza rotație active
1.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a |
Lichiditate curentă
2.31
Lichiditate imediată
2.31
Pondere active imobilizate
2.02%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.31 |
| Lichiditate imediată | 2.31 |
| Pondere active imobilizate | 2.02% |
| Pondere active circulante | 97.98% |
©Firme.ro