Companie

Detalii identificare

Nume firmăMILION YAN & RBK S.R.L.
Cod unic de înregistrare50522329 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024020902005
EUIDROONRC.J2024020902005
Data înființării09.09.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaNicolae Titulescu nr. 36, Loc. Vulcan | Municipiul Vulcan, Hunedoara
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
193.713
Profit (Lei)
44.469
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025193.71344.4693.70648.468093.13744.6691

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
22.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.55%
Lichiditate curentă
1.92
Viteza rotație active
2.08

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
22.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.55%
Profit net per salariat
44.469 Lei
Indicator2025
Marjă profit net22.96%
Marjă profit brut27.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.55%
Profit net per salariat44.469 Lei
Viteza rotație active
2.08
Viteza rotație stocuri
50.42
Durata medie încasare creanțe
75.66 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.08
Viteza rotație stocuri50.42
Durata medie încasare creanțe75.66 zile
Cifra de afaceri per salariat193.713 Lei
Lichiditate curentă
1.92
Lichiditate imediată
1.84
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.92
Lichiditate imediată1.84
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente