Companie
Detalii identificare
Nume firmăPMR FOREST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50526169 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024021182006
EUIDROONRC.J2024021182006
Data înființării10.09.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
210
Această clasă include:
-activităţi silvice: plantarea, replantarea, transplantarea, rărirea şi conservarea pădurilor şi a drumurilor forestiere -creşterea puieţilor de arbori de pădure, a arborilor pentru celuloză şi pentru lemne de foc -întreţinerea puieţilor din pepiniere pentru împăduriri Aceste activităţi se pot desfăşura în păduri naturale sau pe plantaţii. Această clasă exclude: -creşterea pomilor de Crăciun,
0129 -activităţi de îngrijire a puieţilor, cu excepţia celor pentru arbori de pădure,
0130 -colectarea ciupercilor şi a altor produse forestiere nelemnoase din flora spontană,
0230 -producţia de aşchii şi particule de lemn,
1610
-activităţi silvice: plantarea, replantarea, transplantarea, rărirea şi conservarea pădurilor şi a drumurilor forestiere -creşterea puieţilor de arbori de pădure, a arborilor pentru celuloză şi pentru lemne de foc -întreţinerea puieţilor din pepiniere pentru împăduriri Aceste activităţi se pot desfăşura în păduri naturale sau pe plantaţii. Această clasă exclude: -creşterea pomilor de Crăciun,
0129 -activităţi de îngrijire a puieţilor, cu excepţia celor pentru arbori de pădure,
0130 -colectarea ciupercilor şi a altor produse forestiere nelemnoase din flora spontană,
0230 -producţia de aşchii şi particule de lemn,
1610
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorSilvicultura si exploatare forestiera
Obiect activitateSilvicultura si alte activitati forestiere
Informații de contact
AdresaSat Gârbou | Comuna Gârbou, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
670.617
Profit (Lei)
31.677
Număr angajați
9
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 670.617 | 31.677 | 2.640 | 77.128 | 0 | 109.005 | 31.877 | 9 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.37%
Lichiditate curentă
1.41
Viteza rotație active
6.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.37%
Profit net per salariat
3.520 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 4.72% |
| Marjă profit brut | 7.66% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.37% |
| Profit net per salariat | 3.520 Lei |
Viteza rotație active
6.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.01 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 6.15 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.01 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 74.513 Lei |
Lichiditate curentă
1.41
Lichiditate imediată
1.41
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.41 |
| Lichiditate imediată | 1.41 |
| Pondere active imobilizate | 0% |
| Pondere active circulante | 100% |
©Firme.ro