Companie
Detalii identificare
Nume firmăONE PIECE S.R.L.
Cod unic de înregistrare50537850 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024021893005
EUIDROONRC.J2024021893005
Data înființării12.09.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
5911
Această clasă include:
-activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune (seriale de televiziune, documentare, etc.) sau reclame de televiziune.
Această clasă include de asemenea:
-activităţile arhivelor de filme, etc. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,
1820 -comerţ cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,
4643 -comerţ cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţ cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,
4763 -activităţi de post producţie,
5912 -înregistrări audio şi înregistrarea pe bandă a cărţilor
5920 -activităţi de difuzare de programe de televiziune,
602 -crearea unui program complet al unui canal de televiziune,
602 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,
7420 -activităţi ale agenţiilor sau agenţilor pentru personalul din domeniul artistic sau teatral,
7490 -închirierea casetelor video, DVD-urilor, publicului general,
7722 -captarea în circuit închis, în timp real a transmisiilor televizate in direct, şedinţelor, conferinţelor, etc.,
8299 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,
900
-activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune (seriale de televiziune, documentare, etc.) sau reclame de televiziune.
Această clasă include de asemenea:
-activităţile arhivelor de filme, etc. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,
1820 -comerţ cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,
4643 -comerţ cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţ cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,
4763 -activităţi de post producţie,
5912 -înregistrări audio şi înregistrarea pe bandă a cărţilor
5920 -activităţi de difuzare de programe de televiziune,
602 -crearea unui program complet al unui canal de televiziune,
602 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,
7420 -activităţi ale agenţiilor sau agenţilor pentru personalul din domeniul artistic sau teatral,
7490 -închirierea casetelor video, DVD-urilor, publicului general,
7722 -captarea în circuit închis, în timp real a transmisiilor televizate in direct, şedinţelor, conferinţelor, etc.,
8299 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,
900
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune; inregistrari audio si activitati de editare muzicala
Obiect activitateActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune
Informații de contact
AdresaPostăvarul nr. 8, Loc. Popeşti Leordeni | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
266.157
Profit (Lei)
209.021
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 266.157 | 209.021 | 17.418 | 8.817 | 23.579 | 191.495 | 209.221 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
78.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
21.72
Viteza rotație active
1.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
78.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
209.021 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 78.53% |
| Marjă profit brut | 79.51% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% |
| Profit net per salariat | 209.021 Lei |
Viteza rotație active
1.24
Viteza rotație stocuri
36.82
Durata medie încasare creanțe
136.56 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 36.82 |
| Durata medie încasare creanțe | 136.56 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 266.157 Lei |
Lichiditate curentă
21.72
Lichiditate imediată
20.9
Pondere active imobilizate
10.96%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 21.72 |
| Lichiditate imediată | 20.9 |
| Pondere active imobilizate | 10.96% |
| Pondere active circulante | 89.04% |
©Firme.ro