Companie

Detalii identificare

Nume firmăYPT TRADE&LOGISTICS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50555920 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024022803007
EUIDROONRC.J2024022803007
Data înființării17.09.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
0220
Exploatarea forestieră
, 
1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
, 
4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4212
Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane
, 
4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
, 
4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
, 
4291
Construcții hidrotehnice
, 
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Suceava, Sat Panaci com. Panaci, nr.289
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
95.407
Profit (Lei)
827
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202595.4078276911.366012.3931.0271

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
80.53%
Lichiditate curentă
1.09
Viteza rotație active
7.7

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
80.53%
Profit net per salariat
827 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.87%
Marjă profit brut1.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)80.53%
Profit net per salariat827 Lei
Viteza rotație active
7.7
Viteza rotație stocuri
163.65
Durata medie încasare creanțe
15.83 zile
Indicator2025
Viteza rotație active7.7
Viteza rotație stocuri163.65
Durata medie încasare creanțe15.83 zile
Cifra de afaceri per salariat95.407 Lei
Lichiditate curentă
1.09
Lichiditate imediată
1.04
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.09
Lichiditate imediată1.04
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente