Companie
Detalii identificare
Nume firmăGKM TOP CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50595045 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024024940001
EUIDROONRC.J2024024940001
Data înființării25.09.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4331
Această clasă include:
-lucrări de ipsoserie pe interiorul sau exteriorul clădirilor sau alte tipuri de construcţii, inclusiv montarea de elemente prefabricate din materiale similare
-lucrări de ipsoserie pe interiorul sau exteriorul clădirilor sau alte tipuri de construcţii, inclusiv montarea de elemente prefabricate din materiale similare
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de ipsoserie
Informații de contact
AdresaDrumul Morii nr. 7B, Sat Mogoşoaia | Comuna Mogoşoaia, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
613.470
Profit (Lei)
276.023
Număr angajați
4
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 613.470 | 276.023 | 23.002 | 111.251 | 0 | 385.334 | 276.143 | 4 |
| 2024 | 101.950 | 57.183 | 4.765 | 24.742 | 0 | 81.933 | 57.283 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
44.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Lichiditate curentă
3.46
Viteza rotație active
1.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
44.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Profit net per salariat
69.006 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 44.99% | 56.09% |
| Marjă profit brut | 47.28% | 67.16% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.96% | 99.83% |
| Profit net per salariat | 69.006 Lei | 57.183 Lei |
Viteza rotație active
1.59
Viteza rotație stocuri
707.58
Durata medie încasare creanțe
201.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.59 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 707.58 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 201.02 zile | 161.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 153.368 Lei | 101.950 Lei |
Lichiditate curentă
3.46
Lichiditate imediată
3.46
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.46 | 3.31 |
| Lichiditate imediată | 3.46 | 3.31 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro