Companie
Detalii identificare
Nume firmăADITZA TRANSPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50601090 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024025501005
EUIDROONRC.J2024025501005
Data înființării26.09.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaPetru Rareş nr. 17, Loc. Suceava | Municipiul Suceava, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
208.362
Profit (Lei)
49.774
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.362 | 49.774 | 4.148 | 64.600 | 85.841 | 29.553 | 50.794 | 1 |
| 2024 | 25.393 | 812 | 68 | 127.937 | 114.622 | 14.327 | 1.012 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.99%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
1.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.99%
Profit net per salariat
49.774 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.89% | 3.2% |
| Marjă profit brut | 24.89% | 4.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.99% | 80.24% |
| Profit net per salariat | 49.774 Lei | 812 Lei |
Viteza rotație active
1.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.81 | 0.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 13.15 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 208.362 Lei | 25.393 Lei |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
74.39%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 74.39% | 88.89% |
| Pondere active circulante | 25.61% | 11.11% |
©Firme.ro