Companie

Detalii identificare

Nume firmăCOZFEE S.R.L.
Cod unic de înregistrare50613192 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024026153009
EUIDROONRC.J2024026153009
Data înființării30.09.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4721
Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
, 
4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
, 
4723
Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4726
Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaUnirii nr. 102, Sat Popeni | Comuna Zorleni, Vaslui
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
94.478
Profit (Lei)
-45.646
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202594.478-45.646-3.804123.39872.7295.223-45.4461

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-48.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
1.21

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-48.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-45.646 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-48.31%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-45.646 Lei
Viteza rotație active
1.21
Viteza rotație stocuri
34.9
Durata medie încasare creanțe
1.15 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.21
Viteza rotație stocuri34.9
Durata medie încasare creanțe1.15 zile
Cifra de afaceri per salariat94.478 Lei
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
93.3%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.04
Lichiditate imediată0.02
Pondere active imobilizate93.3%
Pondere active circulante6.7%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente