Companie
Detalii identificare
Nume firmăSALSAC S.R.L.
Cod unic de înregistrare50646831 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024027999008
EUIDROONRC.J2024027999008
Data înființării04.10.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4634
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al băuturilor alcoolice -comerţul cu ridicata al băuturilor nealcoolice
Această clasă include de asemenea:
-cumpărarea de vin în vrac şi înbutelierea fără transformare Această clasă exclude: -activităţi de amestecare a vinului sau a altor băuturi spirtoase distilate,
1101, 1102
-comerţul cu ridicata al băuturilor alcoolice -comerţul cu ridicata al băuturilor nealcoolice
Această clasă include de asemenea:
-cumpărarea de vin în vrac şi înbutelierea fără transformare Această clasă exclude: -activităţi de amestecare a vinului sau a altor băuturi spirtoase distilate,
1101, 1102
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al bauturilor
Informații de contact
AdresaSat Palota | Comuna Sântandrei, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
360
Profit (Lei)
-7.236
Număr angajați
0
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 360 | -7.236 | -603 | 23.069 | 667 | 15.366 | -7.036 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2010%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.67
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2010%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | -2010% |
| Marjă profit brut | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% |
| Profit net per salariat | n/a |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0.03
Durata medie încasare creanțe
-121.67 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0.03 |
| Durata medie încasare creanțe | -121.67 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a |
Lichiditate curentă
0.67
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
4.16%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 0.17 |
| Pondere active imobilizate | 4.16% |
| Pondere active circulante | 95.84% |
©Firme.ro