Companie
Detalii identificare
Nume firmăINOVATION PREST S.R.L.
Cod unic de înregistrare50659661 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024028874001
EUIDROONRC.J2024028874001
Data înființării08.10.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 7, Sat Câmpineanca | Comuna Câmpineanca, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
119.183
Profit (Lei)
6.376
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119.183 | 6.376 | 531 | 13.311 | 0 | 11.178 | 6.576 | 1 |
| 2024 | 12.000 | 2.418 | 202 | 9.929 | 0 | 5.147 | 2.618 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.96%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
10.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.96%
Profit net per salariat
6.376 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.35% | 20.15% |
| Marjă profit brut | 6.33% | 20.15% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.96% | 92.36% |
| Profit net per salariat | 6.376 Lei | 2.418 Lei |
Viteza rotație active
10.66
Viteza rotație stocuri
12.35
Durata medie încasare creanțe
0.66 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.66 | 2.33 |
| Viteza rotație stocuri | 12.35 | 3.33 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.66 zile | 6.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 119.183 Lei | 12.000 Lei |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 0.52 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro