Companie
Detalii identificare
Nume firmăEFICIENT TECHNOLOGY S.R.L.
Cod unic de înregistrare50664757 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024029147005
EUIDROONRC.J2024029147005
Data înființării08.10.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6210
Clasa CAEN 6210 se refera la activitatile de transporturi aeriene dupa grafic, care includ operatiuni de zbor planificate si regulate. Acest tip de servicii sunt incadrate in sectiunea A - Transporturi si depozitare, diviziunea 62 - Transporturi aeriene si spatial, grupa 621 - Transporturi aeriene.
Industrie
A
Sector62
Obiect activitateTransporturi aeriene dupa grafic
Informații de contact
AdresaChişinăului nr. 22G, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
493.929
Profit (Lei)
416.447
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 493.929 | 416.447 | 34.704 | 6.316 | 14.083 | 410.257 | 418.053 | 1 |
| 2024 | 68.667 | 54.677 | 4.556 | 15.474 | 869 | 69.482 | 54.877 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
84.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.62%
Lichiditate curentă
64.96
Viteza rotație active
1.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
84.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.62%
Profit net per salariat
416.447 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 84.31% | 79.63% |
| Marjă profit brut | 86.95% | 82.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.62% | 99.64% |
| Profit net per salariat | 416.447 Lei | 54.677 Lei |
Viteza rotație active
1.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
287.27 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.16 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 287.27 zile | 182.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 493.929 Lei | 68.667 Lei |
Lichiditate curentă
64.96
Lichiditate imediată
64.96
Pondere active imobilizate
3.32%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 64.96 | 4.49 |
| Lichiditate imediată | 64.96 | 4.49 |
| Pondere active imobilizate | 3.32% | 1.24% |
| Pondere active circulante | 96.68% | 98.76% |
©Firme.ro