Companie

Detalii identificare

Nume firmăDAPETRICA&CRIS DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50669851 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024029418006
EUIDROONRC.J2024029418006
Data înființării09.10.2024 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
2370
info-icon
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea altor produse din minerale nemetalice
Obiect activitateTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CAEN secundare
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Suceava, Sat Botoş com. Ciocăneşti, str. Principală, nr.57
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
54.171
Profit (Lei)
-56.401
Număr angajați
2
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202554.171-56.401-4.700129.4773.30669.970-56.2012

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-104.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
0.74

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-104.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-28.201 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-104.12%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-28.201 Lei
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
1.53
Durata medie încasare creanțe
90.81 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.74
Viteza rotație stocuri1.53
Durata medie încasare creanțe90.81 zile
Cifra de afaceri per salariat27.086 Lei
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
4.51%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.54
Lichiditate imediată0.27
Pondere active imobilizate4.51%
Pondere active circulante95.49%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente