Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSTRUCT BY BĂCĂOANU S.R.L.
Cod unic de înregistrare50746342 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024033767008
EUIDROONRC.J2024033767008
Data înființării22.10.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4100
Clasa CAEN 4100 se referă la activități legate de gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Acest domeniu include operațiuni legate de gestionarea eficientă a resurselor de apă, precum și procesele de captare, transport și tratare a apei potabile.
Industrie
A
Sector41
Obiect activitateGospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Informații de contact
AdresaMălinului nr. 6, Sat Rediu | Comuna Rediu, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
190.110
Profit (Lei)
102.155
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190.110 | 102.155 | 8.513 | 41.466 | 0 | 151.882 | 110.416 | 1 |
| 2024 | 129.010 | 118.064 | 9.839 | 3.984 | 0 | 122.248 | 118.264 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.52%
Lichiditate curentă
3.66
Viteza rotație active
1.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.52%
Profit net per salariat
102.155 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.73% | 91.52% |
| Marjă profit brut | 54.73% | 92.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 92.52% | 99.83% |
| Profit net per salariat | 102.155 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.25
Viteza rotație stocuri
635.82
Durata medie încasare creanțe
248.87 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.25 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 635.82 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 248.87 zile | 211.61 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 190.110 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
3.66
Lichiditate imediată
3.66
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.66 | 30.68 |
| Lichiditate imediată | 3.66 | 30.68 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro