Companie
Detalii identificare
Nume firmăDIAMOND BUILDERS S.R.L.
Cod unic de înregistrare50764918 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024034743003
EUIDROONRC.J2024034743003
Data înființării24.10.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSat Denta | Comuna Denta, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
454.661
Profit (Lei)
243.411
Număr angajați
0
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 454.661 | 243.411 | 20.284 | 18.394 | 93.242 | 203.662 | 278.510 | 0 |
| 2024 | 43.438 | 35.032 | 2.919 | 8.206 | 0 | 43.438 | 35.232 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.4%
Lichiditate curentă
11.07
Viteza rotație active
1.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.4%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.54% | 80.65% |
| Marjă profit brut | 64.47% | 95.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 87.4% | 99.43% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
136.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.53 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 136.42 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
11.07
Lichiditate imediată
11.07
Pondere active imobilizate
31.4%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 11.07 | 5.29 |
| Lichiditate imediată | 11.07 | 5.29 |
| Pondere active imobilizate | 31.4% | 0% |
| Pondere active circulante | 68.6% | 100% |
©Firme.ro