Companie
Detalii identificare
Nume firmăAGRII C TRADE S.R.L.
Cod unic de înregistrare50790801 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024036196007
EUIDROONRC.J2024036196007
Data înființării30.10.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaArman nr. 35, Sat Milcovul | Comuna Milcovul, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
145.000
Profit (Lei)
129.036
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 145.000 | 129.036 | 10.753 | 81.819 | 25.690 | 185.365 | 129.236 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
88.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.85%
Lichiditate curentă
2.27
Viteza rotație active
0.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
88.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.85%
Profit net per salariat
129.036 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 88.99% |
| Marjă profit brut | 89.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.85% |
| Profit net per salariat | 129.036 Lei |
Viteza rotație active
0.69
Viteza rotație stocuri
24.17
Durata medie încasare creanțe
168.66 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 0.69 |
| Viteza rotație stocuri | 24.17 |
| Durata medie încasare creanțe | 168.66 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 145.000 Lei |
Lichiditate curentă
2.27
Lichiditate imediată
2.19
Pondere active imobilizate
12.17%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.27 |
| Lichiditate imediată | 2.19 |
| Pondere active imobilizate | 12.17% |
| Pondere active circulante | 87.83% |
©Firme.ro